i przestrzeń pracuje na Twoją korzyść!

Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?

Wiele osób, które interesują się choć odrobinę tematem Feng-Shui, szuka informacji na ten temat, próbuje samodzielnie zagłębić się w temat, zazwyczaj rozpoczyna i najczęściej kończy sprawę od kupienia żabki z pieniążkiem lub zdjęcia roześmianych delfinów wierząc głęboko, że to przyniesie im pełny portfel i szczęśliwy związek. Również decydując się na profesjonalną konsultację u eksperta, często oczekują informacji co gdzie postawić albo powiesić, żeby było dobrze albo lepiej. Można by - delikatnie rzecz ujmując - powiedzieć, że zaczynają od końca. W Feng-Shui oczywiście istnieje coś takiego jak remedia (dzwonki, kryształy, figurki, obrazy), ale w porządkowaniu przestrzeni wg zasad Dalekiego Wschodu jest to przysłowiowa wisienka na torcie, niejakie dopełnienie zmian mających na celu usprawnienie przepływu pozytywnej energii przez nasz dom.

Ludzie korzystający z porad kompetentnego eksperta Feng Shui najczęściej są zdumieni faktem, iż profesjonalna konsultacja rozpoczyna się od kompleksowego wywiadu na temat obecnej sytuacji, historii rodziny czy firmy, wzajemnych relacji i powiązań członków rodziny (pracowników i szefostwa), a przede wszystkim jakie są oczekiwane zmiany, w jakim obszarze życia są najpotrzebniejsze. Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalne (z punktu widzenia zachodniego) zasady Feng-Shui.

Rzetelny ekspert nie działa w sposób dyrektywny, wchodząc do pomieszczenia i mówiąc, co zabrać, co przestawić i gdzie powiesić obrazek „Żydka liczącego pieniądze”. Właściwie przeprowadzona ekspertyza Feng-Shui odpowiada na konkretne zapotrzebowanie osób zlecających, podpowiadając im w jaki sposób przeorganizować przestrzeń w której żyją, aby im służyła i ich wzmacniała.

Zanim zamówisz ekspertyzę Feng-Shui zorientuj się, na czym będzie polegać konsultacja, co wchodzi w jej zakres. W szczególności gdy chodzi o konsultację  Feng Shui dla firmy. Czy dostaniesz tylko zestaw gazetowych porad, czy komplet zaleceń opartych o Twoją aktualną sytuację życiową, wyznaczone cele i konkretną przestrzeń, w której przebywasz. Przecież chodzi o to, żeby Tobie i w Twoim otoczeniu było jak najlepiej, prawda?

Chcesz być informowany o nowościach na tej stronie?


Zapisz się na darmowy newsletterJak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?

Czego powinieneś się spodziewać?
Czy to wietrzne dzwonki, lusterka czy coś innego?
Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?