i przestrzeń pracuje na Twoją korzyść!

Konsultacje Feng Shui

Konsultacja Feng Shui jest analizą przestrzeni i przedstawieniem rozwiązań mających na celu realizację wcześniej założonych Twoich celów, oczekiwanych zmian. Następnie wykonuję analizę przestrzeni, w której przebywasz Ty/Twoja rodzina/pracownicy/klienci - w powiązaniu z określeniem wpływu tej przestrzeni na jej użytkowników. Dzięki tej analizie możesz dowiedzieć się m.in. jak w jaki sposób przestrzeń, która Cię otacza wpływa na Twoje życie i Twoje działania.

Na podstawie tych ustaleń oraz wiedzy Feng Shui proponuję rozwiązania mające na celu taką modyfikacje przestrzeni aby jej oddziaływanie doprowadziło do uzyskania wcześniej założonych celów.

Pełna konsultacja Feng Shui obejmuje m.in.:

  • wskazanie rozplanowania pomieszczeń, ich umeblowania i kolorystyki zgodnie z zasadami Feng Shui i Twoimi osobistymi preferencjami;
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Ciebie;
  • w przypadku nowej inwestycji określenie najbardziej korzystnych kierunków osadzenia i wejścia budynku w powiązaniu z analizą otoczenia;
  • ochronę przed negatywnymi wpływami z zewnątrz;
  • wskazanie optymalnych dla danych osób miejsc do pracy, odpoczynku;
  • zwrócenie uwagi na istniejące bądź mogące wystąpić zagrożenia i w miarę możliwości sposobu na ich wyeliminowanie;
  • zoptymalizowanie przestrzeni tak, aby ludzie dobrze się w niej czuli a "energia" swobodnie krążyła.

Wprowadzenie zaleceń wynikających z konsultacji będzie oddziaływać na Ciebie bezpośrednio oraz pośrednio przez przestrzeń w taki sposób, że będziesz w stanie uruchomić w sobie zasoby i motywację do wprowadzania dalszych oczekiwanych zmian w swoim życiu.

Tylko sobie wyobraź o ile łatwiej będziesz dokonywać zmian w swoim życiu i cieszyć się z niego, kiedy przestrzeń w założeniu do wypoczynku naprawdę Ci go umożliwi a przestrzeń do pracy wspomaga Cię w niej? I jak bardzo na plus mogą się zmienić Twoje relacje z innymi ludźmi, kiedy będziesz naprawdę wypoczęty, zrelaksowany i będziesz się w pełni realizować w pracy?

Tak jak akupunktura przywraca harmonię energetyczną w organizmie, tak zmiany będące efektem konsultacji Feng Shui mogą sharmonizować wiele obszarów Twoich działań i spowodować, że w sposób naturalny i zgodny z otoczeniem będziesz realizował swoje cele.

Ile będzie wynosić Twoja inwestycja w siebie i swoja przestrzeń?

Koszt konsultacji w przypadku osób prywatnych jest uzależniony od powierzchni obiektu; jest to 10 zl/m2 nie mniej jednak niż 700 zł. W przypadku kiedy obiekt zlokalizowany jest poza Wrocławiem doliczam koszty dojazdu.

Jeżeli chodzi o konsultacje dla firm informacje znajdziesz tutaj: konsultacje Feng Shui dla firm.

Wykonaj pierwszy krok i skorzystaj z kontakt.

Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?

Czego powinieneś się spodziewać?
Czy to wietrzne dzwonki, lusterka czy coś innego?
Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?