i przestrzeń pracuje na Twoją korzyść!

O mnie

Nazywam się Damian Pytlowany. Źródło mojego zainteresowania sztuką Feng Shui miało swój początek 13 lat temu, kiedy to zacząłem praktykować Tai Chi. Od tego momentu rozpoczęła się moja fascynacja kulturą wschodu, która trwa do dziś.

Ukończyłem Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu o kierunku Terapie Naturalne, zdobywając solidne podstawy holistycznej wiedzy o człowieku. Nieustannie jednak poszukiwałem metod najskuteczniej pozwalających wprowadzać zmiany w życiu swoim i innych ludzi. Tym sposobem zainteresowałem się sztuką Feng Shui.

Z sukcesem ukończyłem Akademię Feng Shui we Wrocławiu, stając się jej licencjonowanym ekspertem (nr licencji 0101/Z/2/2003). Wiedza tam zdobyta oraz praktyka wynikająca z przeprowadzanych ekspertyz skłania mnie do twierdzenia, że sztuka Feng Shui jest jedną z najbardziej eleganckich i niezwykle skutecznych metod wprowadzania zmian w wielu obszarach życia. Wspaniale sprawdza się będąc zarówno podstawą jak i czasami uzupełnieniem mojego warsztatu wprowadzania zmian i pomagania ludziom w ich przeprowadzaniu.

Nieustannie inwestuję w swój rozwój aby jeszcze bardziej efektywnie i skutecznie pomagać moim klientom wydobywając olbrzmi potencjał istniejący w ludziach i przestrzeni ich otaczającej.

Prowadzę szkolenia i konsultacje dla firm jak i osób prywatnych na terenie całego kraju

Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?

Czego powinieneś się spodziewać?
Czy to wietrzne dzwonki, lusterka czy coś innego?
Jak wygląda profesjonalna konsultacja Feng Shui?